Kontaktai

sausio 12, 2019

Darbuotojų kontaktiniai duomenys

Virgaudas Šerėnas

Direktorius

(8 318) 51839
virgaudas@lazdijusiluma.lt

Ričardas Muraška

Direktoriaus pavaduotojas

(8 318) 52741
ricardas@lazdijusiluma.lt

Marija Bakšienė

Direktoriaus pavaduotoja komercijai

(8 318) 54031
marija@lazdijusiluma.lt

Žydrūnė Sebestinienė

Vyr. finansininkė

(8 318) 54033
zydrune@lazdijusiluma.lt

Aldona Cimakauskienė

Sekretorė

(8 318) 54030
aldona@lazdijusiluma.lt

Dalija Jakimavičienė

Buhalterė

(8 318) 54035
dalija@lazdijusiluma.lt

Kęstutis Ramanauskas

Saugos darbe inžinierius

(8 318) 52742
kestutis@lazdijusiluma.lt

Kristina Vailionytė

Teisininkė

(8 318) 54032
kristina@lazdijusiluma.lt

Romualda Šacikauskienė

Apskaitininkė

(8 318) 54035
romualda@lazdijusiluma.lt

Narūnė Asadauskienė

Apskaitininkė

(8 318) 51337
narune@lazdijusiluma.lt

Ilona Klėjienė

Apskaitininkė - archyvarė

(8 318) 54034
ilona@lazdijusiluma.lt

Valdas Naujalis

Energetikas

(8 318) 54036
valdas@lazdijusiluma.lt

Mindaugas Skripkauskas

Lazdijų katilinės viršininkas

(8 318) 52743: mob. tel. 8 652 69060
mindaugas@lazdijusiluma.lt

Lazdijų šilumos punktų meistras - kontrolierius

(8 318) 52743
Mob.: 8 (699) 87405

Vytautas Babkauskas

Kontrolierius

(8 318) 54038
vytautas@lazdijusiluma.lt

Ramūnas Buinauskas

Mechanizmų meistras

(8 318) 54036
Mob.: 8 (685) 32745
ramunas@lazdijusiluma.lt

Gintautas Padgurskas

Veisiejų katilinės viršininkas

(8 318) 56671
gintautas@lazdijusiluma.lt

Kęstutis Valentukonis

Veisiejų šilumos punktų meistras - kontrolierius

(8 318) 56671
Mob.: 8 (656) 12595
kestutis.v@lazdijusiluma.lt

Katilinių kontaktiniai duomenys

Lazdijų katilinė

(8 318) 51979

Veisiejų katilinė Nr.1

(8 318) 56671

UAB "Lazdijų šiluma"

Įmonės kodas: 165219441
PVM mokėtojo kodas: LT652194410

Adresas

Gėlyno g. 10
LT-67129, Lazdijai

El. paštas

Telefonas

Darbo valandos

I – IV: 8:00 – 17:00
Pietų pertrauka: 12:00 – 12:45
V: 8:00 – 15:45
VI – VII: nedirbame

Susisiekite dabar

Atsakysime į visus jūsų klausimus.


Kuo galime Jums padėti?

Užduokite savo klausimą arba palikite atsiliepimą.


UAB "Lazdijų šiluma"

Gėlyno g. 10 LT-67129, Lazdijai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close